بــازار اروپــا

یکی از پایگاههای اقتصاد جهانی در بازار اروپا شهر لندن پایتخت بریتانیا است. خريـد و فـروش کالا در بازار لندن از تنـوع زیادی بـرخـوردار است, از اجـناس دسـت دوم تـا لـبـاسـهايی کــه معـروفـتـرين طراحان مـد در بازار اروپا تهيه کرده اند. صنايع دستی, آرایشی و زیبایی کـتابهای کمـياب, فـرش های ایـرانی, عـتيقه جات, لوازم الکترونیکی, اثـاثیـه منـزل و حـيوانات خـانگی همـراه با انـواع میـوه و سبـزیـجات تـازه و هـمچنین مشاغـل و خدمات ایـرانی کـه می توان در بازار لندن مشاهده نـمود. اگـر بـه قـصد سفـر و خـريـد از بـازار لـنـدن يـا فـقـط بـرای تماشا وارد فـروشگاههای پايتخت انگلستان می شویـد سفـر هـيجان انگيـزی در پیـش داریـد. بــازار لنـدن یکی از بـزرگترین و فعـالترین بازارهای اروپا است, خريد و گشت و گذار در بـازار لـنـدن بهـانه خـوبی جهت آشنایی با مناطق مختلف و گوشه کنار اين شهر است.

یکی از مشهورترین خيابانهای تجاری در بازار انگلستان خيابان آکسفورد در لندن به طول تقریبی سه کيلومتر است. هيچ يک از خيابانهای لندن قادر به رقابت با خيابان آکسفورد نيست، معروفترین فروشگاههای زنجيره ای در خیابان آکسفورد و ریجنت قرار دارند. برای سفر به لندن و خرید از فروشگاههای بــــازار لـنــدن کلیک نمایید.

فروشگاه سلف ریجز دارای يکی از زيباترين ساختمانهای تجاری در خيابان آکسفورد با ارائه معروفترین مارکهای لباس و پوشاک، مبلمان، عطر و انواع لوازم با کيفيت بسيارعالی در خدمت مشتریان خود است. قديمی ترين شعبه فروشگاه معروف مارکز و اسپنسر در خيابان آکسفورد قرار دارد. از ميان محصولات متنوعی که در بـازار انگلیس عرضه می شود لباسهای زير زنانه و غذای آماده این فروشگاه از شهرت خاصی برخوردار است.

فروشگاه قدیمی لـیـبـرتــی و فروشگاه اسباب بازی همیلـز از مشهورترین فروشگاه های تجاری در بـازار لنـدن میباشند. فروشگاه لیبرتی در سال ۱۸۷۵ تاسیس گردیده و یکی از بزرگترین فروشگاههای عرضه کالا در انگلستان میباشد، این فروشگاه انواع روسری و شال گردن، لباس، پارچه و طرحهای جديد مبلمان، عتيقه دست ساز، همچنين لباس عروسی و هـدايای منحصر بفـردی را به مشتريان خود تقدیم مینماید. شکی نيست که فروش اسباب بازی در بـازار انگلستان تجارتی پر سود است. اهالی لنـدن و کودکانشان همراه با تـوريستهای شهر لندن برای خرید انواع اسباب بازی مورد علاقه خود، از انواع خرس، سربازهای کوچک، عروسک و قطارهای اسباب بازی تا روبوتهای هوشمند و بازيهای کامپيوتری از مشتريان هميشگی این فروشگاه هفت طبقه هستند.